SHPËRNDAJE

Meda dhe Gjiko janë dy artistë shumë të suksesshëm.

Dhurata Dora ditë më parë kishte udhëtuar bashkë me dy këngëtarët, të cilëve ua publikoi edhe një foto së bashku, shkruan lajmi.net.

Meda dhe Gjiko shihen duke pushuar afër njëri-tjetrit, kurse mbishkrimi që këngëtarja ia la fotos ishte “Së shpejti”.

Të njëjtën foto e ka shpërndarë edhe Meda në profilin e tij, andaj ka shtuar dyshimet se dyshja po vijnë në duet.

Se çfarë ka të vërtetë në këtë fotografi, mbetet të shihet ditëve në vijim.