SHPËRNDAJE
Modelja e njohur, Afrona Dika ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Aty shihet pa grim, teksa ishte veshur trash dhe ndodhej pran një peme të madhe Krishtlindjesh.

“Dashuroj ndjenjën e Krishtlindjeve” ka shkruar Afrona.

Ndryshe, modelja e njohur është e fejuar me këngëtarin Blero kurse pritet që gjatë verës së vitit 2019 të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë/Indeksonline/