SHPËRNDAJE

Leo Messi është titullar për ndeshjen me Athletic Bilbaon

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Athletic Bilbaos e Barcelonës, shkruan Gazeta Express.

Leo Messi, që nuk ishte titullar në EL Clasico ditë më parë, për shkak të lëndimit që pësoi në barazimin 2-2 në La Liga me Valencian, ia ka dalë të rikuperohet dhe do të luajë nga fillimi në “San Mames”.

Athletic Bilbao:

Barcelona: