ROZË

Ballina ROZË

Fustanin që e ka veshur Kim, e kemi parë në trupin...

Kim Kardashian së fundi është shfaqur me një fustan, në të cilin dukej tejet joshëse. Kim Kardashian së fundi kishte veshur një fustan të zi,...

Albatrit Muqiqi sërish baba, i lindin binjak!

Këngëtari i njohur shqiptar, Albatrit Muqiqi është bërë baba i binjakëve, një djalë dhe një vajzë. Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes...

Learta publikon këtë imazh të ëmbël me të birin, shkëlqen me...

Bashkëshortja e djalit të këngëtares, Shyhrete Behluli, Learta po vazhdon të komentohet për çdo veprim të saj. Learta është shumë aktive në rrjetet sociale dhe...

Voglushja nga Prishtina mahnitë me interpretimin e këngës “Plas” të Flori...

Kënga “Plas” e Flori Mumajesit e cila u shpall fituese e dicionit të 20-të në “Kënga Magjike”, ka ardur në një interetim të shkëlqyer...

Eni dhe Genci sjellin pamje të reja nga pushimet në Tajlandë

Çifti Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë nisur pushimet në një vend tropikal. Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi kanë sjell imazhe nga vendi ku po...

Dua Lipa e pandalshme, nominohet në dy kategori në “Brit Awards...

Edhe vitin 2019 e ka nisur mbarë. Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa edhe këtë vit po vazhdon të jetë e angazhuar, shkruan lajmi.net. Në...

Remzie Osmani publikon foto me familjen, ja si duken

Remzie Osmani, është shumë e dashur për publikun. Këngëtarja nga Mushtishti, ka publikuar një foto në llogarinë e saj personale, Instagram teksa shfaqet pranë familjes,...

Kështu dukej Shyhrete Behluli kur ishte shumë e re

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të showbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të...

Sabri Fejzullahu publikon baladën “Nuk të njoh”

Këngëtari veteran Sabri Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re, të titulluar “Nuk të njoh”. Krijuesi i hitit “Shpirt Magjie” ka vendosur t’i...

Këto foto të Era Istrefit në adoleshencë nuk duhet t’i humbisni

Këngëtarja Era Istrefi ndër vite ka ndryshuar shumë. Këngëtarja Era Istrefi sot është emri më i komentuar në mediat rozë, si shkak i suksesit që...