SHPËRNDAJE

Edona Llalloshi vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut.

Këngëtarja madje është tejet aktive me projekte muzikore, e së shpejti ajo do t’sjellë edhe tri të tjera për adhuruesit e saj, shkruan Indeksonline.

 


Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes llogarisë Instagram, ku ka postuar edhe një fotografi që tregon se ka nisur realizimi i videoklipeve.

“Se shpejti 3 këngë dhe videoklipe te reja, njera ne bashkepunim me Milotin”, ka shkruar Edona.