SHPËRNDAJE

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Sassuolos dhe Juventusit.

Sassuolo dhe Juventusi do të përballen në kuadër të javës së 23-të në Serie A.

Ndeshja që starton në ora 18:00, do të zhvillohet në stadiumin ‘Mapei Stadium – Città del Tricolore’, raporton lajm.net.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Sassuolo:

Juventus: