SHPËRNDAJE

Interi është eliminuar nga Europa League

Skuadra gjermane, Eintracht Frankfurti, ka fituar 0-1 midis “Giuseppe Meazza” për ta shokuar skuadrën italiane, duke e eliminuar nga Europa League, pasi takimi i parë kishte përfunduar 0-0, Gazeta Express.

Golin e vetëm në këtë takim e shënoi sulmuesi, Luka Jovic, në minutën e gjashtë të ndeshjes.

Kujtojmë se Jovic, është duke u kërkuar nga Real Madridi dhe Barcelona.