SHPËRNDAJE

Një person është alivanosur, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar se i njëjti ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Rrahim Beqiri”, në Prishtinë.

“Rr. “Rrahim Beqiri”, Prishtinë 23.05.2018 – 10:42. Viktima mashkull K/Shqiptar, derisa ishte duke ecur, është alivanosur dhe është shtrirë në rrugë. Viktima është dërguar në QKUK, ku është konstatuar nga ekipi mjekësor se i njëjti ka ndërruar jetë. Me vendimin e prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet për obduksion në IML”, thuhet në raportin policor.