SHPËRNDAJE
Gold Ag është një nga artistët më aktiv me projekte muzikore.

Reperi që shquhet për duete, edhe kësaj radhe ka lansuar një të tillë.

Ai ka bashkuar forcat me këngëtarin Ismet Bexhetin për këngën e re, shkruan Indeksonline.

Kënga mban titullin ‘Prej Tropoje’ dhe i kushtohet heroit, Tahir Sinani.