SHPËRNDAJE

Juventusi e ka dyfishuar epërsinë ndaj Bolognës, në 1/8 e finales së Kupës së Italisë, e cila është duke u zhvilluar momentalisht.

18-vjeçari Moise Kean realizoi golin e tij të parë në fanellën e bardhezinjve dhe të dytën për kampionin në fuqi në këtë takim, në minutën e 50-të, raporton Gazeta Express.