SHPËRNDAJE
Reperi kosovar, Capital T ka sjellë projektin e ri ‘Kujtime’, të cilës i është bashkangjitur videoklipi. 

Kënga e rë ‘Kujtime’ është më ndryshe se projektet e fundit të reperit, transmeton Indeksonline.

Menjëherë pas publikimit kënga ka marrë mbi 50.000 klikime dhe është pëlqyer nga fansat e reperit.