SHPËRNDAJE

Mihrije Braha është shumë e hapur nëpër intervista.

Këngëtarja Mihrije Braha si asnjëherë në ndonjë intervistë, për ‘Mirage’ ka folur rreth jetës së saj private ku ka zbuluar edhe disa të pathëna, shkruan lajmi.net.

Braha së fundmi ka zbuluar nën emocione se i ka pasur dy shtatzëni të dështuara.

Ndër të tjera ajo ka treguar edhe për një sekret familjar për dy vëllezërit e burrit të saj Naimit dhe këtë intervistë nuk duhet ta humbisni.