SHPËRNDAJE
Dy këngëtarët e njohur, Mimoza Shkodra dhe Irkenc Hyka kanë bashkuar forcat për ta sjellur një projekt të përbashkët.

Dyshja e njohur kanë lansuar këngën ‘Valla’ e cila është publikuar së bashku me videoklip, shkruan Indeksonline.

Teksti i këngës është shkruar nga Gent Fatali për videoklipin është kujdesur produksioni ‘Max Production’ ndërsa të dy këngëtaret kanë ardhur me shume stil, derisa Mimoza ka shkëlqyer me dukjen.

Sigurisht kënga pritet të pëlqehet nga adhuruesit e të dy këngëtareve.