SHPËRNDAJE

Vijnë me cover të ri muzikor.

Këngëtarja nga Gjilani, Mirsa Kërqeli dhe Butrint Rashiti kanë sjell cover këngën e dikurshme të Mirsës “E dashuruar”, shkruan lajmi.net

Kjo këngë e saj është përpunuar dhe vjen në mënyrën më të mirë të mundshme nga vetë dy artistët gjilanas.

Pritet që projekti të pëlqehet nga publiku dhe fansat e dyshes. /Lajmi.net/