SHPËRNDAJE

Nga fjalimi emocional i George W Bushit, te tensionet e dhimbshme midis Clinton dhe Trump – këtu janë momentet kryesore nga funerali i ish-presidentit të SHBA, George HW Bush. /IndeksOnline/