SHPËRNDAJE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj është shfaqur edhe njëherë shumë e bukur dhe në formë.

Këtë e ka bërë përmes imazheve të publikuara në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo u shfaq e veshur me peshqirin pas dushit, ku dukej shumë në formë dhe seksi.