SHPËRNDAJE

Këngëtari, Ylli Limani ka publikuar projektin e ri muzikor të finalizuar edhe me videoklip.

“Vaj”, mban titullin kënga e tij e re me tekst të vetë këngëtarit, me muzikë dhe producim të Cricket kurse për miks dhe master është përkujdesur Lorenc Aliaj.

Këngën tashmë mund ta gjeni në kanalin Youtube e që besohet se do të pëlqehet nga fansat e tij./lajmi.net/